AquaModule

your water world

Компанія

Дорогі друзі , ми вітаємо вас на нашому сайті , який повністю присвячений світу води.

«Вода стоит особняком в истории нашей планеты. Нет природного тела, которое могло бы сравнится с ней по влиянию на ход основных, самых грандиозных геологических процессов. Нет земного вещество – минерала, горной породы, живого тела, которое ее бы не заключало. Все земное вещество ею проникнуто и охвачено.» В.И. Вернадский.

Людина і вода, пов’язані не роздільно усе життя.

Компанія «Аква – Модуль» створить для вас будь-яку частинку водного світу!!!

Вода – завжди бажаний об’єкт в саду, дачній ділянці або квартирі. Композиції з нею, завжди гарні і вишукані, заспокійливо і розслаблюючи діють на людину. Навіть самий маленький ставок  в оточенні зелені і квітів додасть вашому будинку неповторність, шарму і обдарує в жаркий день прохолодою. Все частіше декоративні водойми і акваріуми стають частиною домашніх ландшафтів!

Масовий інтерес до садових водойм виник у другій половині XIX століття. Тільки заможні люди  могли дозволити собі влаштовувати на присадибній  ділянці  штучні ставки  з каскадами, фонтанами і екзотичними рибами. Сьогодні задоволення насолоджуватися заспокійливим водним світом, буквально відчинивши вікно свого заміського будинку або заглянувши під склепіння вічнозеленого «зимового саду», доступно багатьом: сам процес створення водойми або акваріума, значно спростився.

По-перше, немає необхідності бетонувати дно і стінки водойми – ця проблема вирішується за допомогою плівкових гідроізолюючих матеріалів. По друге можна просто купити готову форму такого розміру і конфігурації, яким вам бачиться майбутній ставок. Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни, побудують, почистять і вилікують ваші водойма при необхідності. Для вас ми доступні 24 години на добу.

 

Previous Post

Leave a Reply

© 2019 AquaModule

Theme by Anders Norén

Translate »
>