СТВОРЕННЯ ОЗЕР

Компанія «АкваМодуль» пропонує Вам повний комплекс послуг з будівництва і обслуговування декоративних водойм, ставків, струмків і водограїв будь-якого рівня складності. Створення декоративних водойм рідко обходиться без робіт пов’язаних з благоустроєм території, ми пропонуємо вам широкий вибір водних і прибережних рослин, ландшафтний дизайн всієї ділянки.  Наша компанія створює водойми для приватних осіб, організацій і підприємств України вже більше 8 років. За цей час ми накопичили значний досвід у проектуванні та будівництві водойм різної складності і розмірів.   Серед наших робіт є як маленькі декоративні водойми, так і великі штучні водойми з площею водної поверхні більш ніж  300 м2.

Не варто забувати що, перш ніж почати будівництво декоративного водоймища або ставка самостійно або з допомогою нашої компанії, необхідно переконатися в тому, що задумана вами водойма буде добре і гармонійно вписуватися в навколишній ландшафт. Для цього бажано проконсультуватися з нашим Ландшафтним дизайнером!

Будівництво декоративного ставка вимагає чималих фінансових і фізичних витрат, займає досить багато сил і часу, але коли водойма готова і в ній тече життя, ви не зможете відірвати від нього очей, він буде радувати вас як влітку так і взимку. Одним з важливих етапів є облаштування декоративного водоймища і його заселення фауною і флорою. Компанія «АкваМодуль» із задоволенням допоможемо Вам правильно підібрати водні і прибережні  рослини, запропонує  різні їх види !

Після закінчення будівництва водойми, ви можете укласти з нами договір на сезонне обслуговування водойми. Ми будемо регулярно стежити за чистотою водоймища, а в кінці сезону (восени) ми виконаємо всі роботи по підготовці водойми до зими.