Послуги міні земснаряду, водний пилосос

Кожна водойма з певним часом зазнає забруднення і потребує чищення . Особливо актуальна ця проблема для декоративних ставків з уповільненим рухом води або його відсутністю. Забруднення водних об’єктів відбувається з причин, пов’язаними як з природними, так і антропогенними факторами. Основна причина забруднення водойм – це механічна. В ставок потрапляє опале листя, гілки, хвоя, стебла різних рослин. Це сміття може деякий час плавати на поверхні і лише, потім впасти на дно і там почати гнити, змінюючи колір водойми і надаючи воді досить неприємний запах.

На дні ставка може скупчуватися велика кількість органіки, в якій присутні шкідливі грибки і бактерії. Навесні ставок цвіте. Це відбувається  із-за того, що водорості починають цвісти раніше, ніж великі рослини.. Якщо пізньої осені або ранньої весни не очистити водойму від органічних залишків, то вони почнуть гнити.

Компанія «Аква – Модуль» використовує ефективні і екологічно безпечні методи очищення водойм з використанням ручних міні земснарядів які дозволяють проводити чищення ставків без осушення. Невеликі габаритні розміри і мала вага міні земснарядів дозволяють проводити роботи навіть у важкодоступних місцях, там, де не можливо використати звичайну техніку.

Фахівці нашої компанії в найкоротші терміни проведуть діагностику вашого водоймища, почистять його, замінять будь-які рослини і водорості.

Ми врятували і очистили вже більше 500 водойм по всій Україні, подарувавши їм друге життя.