Зариблення водойм

Добрий день шановні читачі нашого сайту, ми хочемо поділитися з вами своїми думками і знаннями в такій справі як «зариблення водойм»

Іхтіологи нашої компанії реалізують для вас якісний підбір і зариблення водойми.

Перш за все робиться аналіз води, в водоймі де планується зариблення.

Розраховуємо оптимальний обсяг риби, який можна запустити у водойму, і необхідне обладнання для аерації. Забезпечуємо коректну транспортування риби прямо в ваше озеро.

За багато років ми успішно зарибили велике число водойм по всій Україні, такими рибами як:

  • Карпи Кої.
  • Карпи, Сазани.
  • Карась.
  • Лінь.
  • Сом.
  • Осетрові: Осетер, Стерлядь, Веслонос.
  • Форель.
  • Щука, Окунь, Судак

Якщо у вас великий ставок або ж маленька водойма у дворі вам буде неодмінно цікаво і пізнавально почитати цю статтю.

Якщо ви побудували водойму у дворі, у вас напевно з’явиться бажання зарибнити ии Справа в тому, що таким чи іншим чином живність в ставку рано чи пізно все одно з’явиться. Але якщо цього не сталося, вам потрібно буде подбати про це самому або, же залучити фахівців. Варто відразу обумовити той факт, що риби дуже багато їдять і якщо вам дорога флора  то варто двічі подумати, перед тим як завести риб, або ж заздалегідь заселити водойму тим видом водоростей, який риби не їдять.

Якщо у вас велика водойма, вам пощастило, ви можете завести великі види риб, такі як коропи, наприклад. Вони відмінно підходять для декоративних водойм, тому, що вони миролюбні і мають яскраве забарвлення. Але для цього ваш ставок повинен бути мінімум два метри в глибину, в іншому випадку взимку вам доведеться переселяти коропів у водойму зимового саду.

Найчастіше для зариблення використовують такі види риб як: коропи, окуні, карасі. Хоча окунь вважається не таким популярним через його вередливість до води і ненажерливості. Але він також добре справляється з санітарними функціями, він поїдає все: комах, п’явок, личинок, ракоподібних. Це денний хижак, тому вдень вам буде за чим поспостерігати.

Карпи популярні, вони вегетаріанці не їдять інших риб, дуже розумні, охоче підпливають до господаря в очікуванні підгодівлі.

Карась теж не вибаглива і популярна риба для зариблення невеликих ставків.

Зараз намітилася тенденція на зариблення водойм осетровими, хоча нересту в стоячій воді вам чекати не доведеться, однак вони швидко набирають вагу, але є один недолік, вони ведуть нічний спосіб життя і побачити їх днем ​​велика рідкість.

Отже, якщо ви вирішили зробити зарибнення водойми вам варто враховувати такі фактори:

Площа водойми, вона відіграє вирішальну роль у забезпеченні риб киснем, глибина менш важлива в цьому випадки.

 –Зараженіе водойми. Щоб уникнути зараження і хвороб в ставку, рибу потрібно купувати в перевіреному місці, де ви будете впевнені в тому, що купуєте.

Вільна площа важлива для ваших вихованців, не переборщіть з зарибненням, інакше вся ваша риба може загинути.

Не засинайте багато корму за раз, це негативно позначиться як на здоров’я риб через переїдання, так і на забруднення вашого ставка, тому що не з’їдене буде опускатися на дно і накопичуватися.