Гнучкі баки для рідини Протягом більше 50 років ООН, збройні сили США, неурядові організації, громади, фахівці очищення води і промисловці вже використовують м’які ємності і резервуари об’ємом до 2000 м3 для стаціонарного зберігання питної води. Тканини, елементи обладнання та матеріали з яких виготовлені гнучкі ємності і резервуари, є нешкідливими при контакті з рідинами, що зберігаються в даних ємностях. Саме тому, гнучкі ємності затверджені Міністерством охорони Здоров’я США, лабораторією IANESCO, LGAI, REACH.

Сфери застосування м’яких ємностей, резервуарів і контейнерів:

  • В Україні широке застосування мають м’які ємності, у тому числі в якості гідрозбірників (зберігання гною, перегною та інших органічних речовин);
  • Використовуються в якості водяних резервуарів в місцях розгортання пунктів гуманітарної допомоги при різноманітних надзвичайних ситуаціях, а також в гнучких резервуарах можливо здійснювати доставку води в населені пункти не мають природних джерел питної води.
  • Можна використовувати для постачання питної води ( для збройних сил в польових умовах).
  • Застосовують для зберігання води на будівельних об’єктах, рудниках і громадських територіях.
  • Також застосовуються для компенсації сезонних збоїв в мережі водопостачання або вчасно ремонтних робіт водонапірних башт.